Na dzień 19 lipca, g. 16.00, zapowiadamy kolejny koncert organowy w naszym kościele.
Tym razem usłyszymy Natalię Frajkowską i Kacpra Orzechowskiego.
Kierownikiem artystycznym cyklu jest Szymon Czapik.
W programie usłyszymy następujące kompozycje:
Zapraszamy do kościoła Przemienienia Pańskiego, ul. Pijarska 2, w dniu 19 lipca 2026 na g. 16.00.
Wstęp wolny.